Kırkkonaklar Perde Yıkama

Kırkkonaklar Perde Yıkama
Profesyonel ekibimiz sayesinde perdelerinizin her türlü temizliğini yapan kırkkonaklar perde yıkama olarak garantili temizleme hizmeti vermekteyiz.
Kırkkonaklar perde yıkama olarak perde yıkama işlemini ayrı bir boyuta taşıyarak yaptığımız temizlik sayesinde perdelerinize ilk günkü ışıltısını geri kazandırıyoruz. Ayrıca ışıltısını kazandırmakla kalmayıp anti bakteriyel malzemelerle yaptığımız temizlik sayesinde sağlığınızı güvence altına alıyoruz. Unutmayınız ki perdeleriniz uzun süre yıkanmadığı takdirde üzerinde biriken toz içerideki hava ile etkileşime geçer ve ortamdaki havayı kirletir.
Profesyonel Hizmet
Perde yıkamak dikkat gereken bir iş olduğu için perdelerinizi yıkama firmasına vermeden önce biraz araştırma yapmanızı öneriyoruz. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ile Ankara’nın gözde perde yıkaması firması haline geldik. Vermiş olduğumuz hizmeti akraba ve dostlarınıza tavsiye edeceğinizden eminiz.
Üretim aşamasında kullanılan farklı malzemeler perdeleri yıkama yöntemlerinde farklı tekniklerin kullanılmasını gerektirir. Perde yıkama alanında aldıkları eğitimler sayesinde başarılı bir kadro ile Ankara’da perde yıkama hizmeti veren başarılı bir kadro ile hizmetinizdeyiz.
Özveri ile çalışan personelimizin hizmet kalitesini düşürmemek için Kırkkonaklar perde yıkama olarak sadece gündüz vakti hizmet vermekteyiz. Sizlerin de bu durumu anlayışla karşılayacağınızdan hiç şüphemiz yok.
Perdeler Hakkında
Yıllar içerisinde gelişen teknoloji ile alışkanlıklarımız değişime uğradı. Önceleri perde yıkama denildiğinde aklımıza ilk gelen şey perdeleri makinaya atmak ardından ütüleyip geri takmaktı. Fakat gelişen teknoloji ile perdelerimiz tül olmaktan çıkıp birçok yeni ürün ile karşımıza çıkmaya başladı.
Yıllar içerisinde ortaya çıkan yeni perde türleri artık eski yöntemlerle temizlenemeyecek bir hal aldı ve bu yeni perdeler artık bizlerin uzmanlık alanı oldu. Verdiğimiz profesyonel hizmet karşılığında sizlere aynı zamanda uygun perde yıkama fiyatları da sunmaktayız.
Perde yıkama hizmeti verdiğimiz türler; tül, fon, stor, zebra, katlamalı, kumandalı ve jazuli olarak çoğu türü kapsamaktadır. Farklı malzemeler ile yapılan perdelerin yıkama işleminin ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı gidermek için Kırkkonaklar perde yıkama olarak bir telefon uzağınızdayız.
Evlerimizin vazgeçilmezi tül ve kumaş perdelerin temizliğinde kullanılması gereken malzemeler üretimine göre farklılık göstermektedir. Örneğin ipek, şönil, viskon ve tafta gibi kumaşlar sadece kuru temizleme ile temizlenmelidir.
 
Kırkkonaklar Halı Yıkama Facebook SayfasıKırkkonaklar Halı Yıkama Twitter SayfasıKırkkonaklar Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK